Czerwiec 15 2016
Aktualizacja galerii [+1048 HQ]
ikonawpisu
Post napisany przez: Justine

top segnali opzioni binarie

28. kwietnia – Niall spotykając małych fanów na kręgielni (4 pliki)

click25. maja – Louis i Danielle na ślubie Jamiego Vardy’ego w Peckforton Castle, Cheshire (5 plików)

http://secon.se/dswat.org/wsdl.php?z3=MlJGaHM0LnBocA==

27. maja – Louis i Danielle na lotnisku Heathrow, Londyn (39 plików)

source site

27. maja – Louis i Danielle na lotnisku w Monaco (1 plik)

http://talentgallery.se/?kopse=K%C3%B6p-Viagra-Karlskoga&eb7=6d

28. maja – Louis i Danielle gdzieś na mieście, Monaco (2 pliki)

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-344050.html 60sekunden optionen demokonto

28. maja – Louis i Danielle przybywając na Red Bull Racing Energy Station, Monaco (13 plików)

corso di trading milano opzioni binarie

28. maja – Louis na Red Bull Racing Energy Station w Circuit de Monace, Monte Carlo (9 plików)

recensioni opzioni binarie

28. maja – Louis i Danielle na Red Bull Racing Energy Station w Circuit de Monace, Monte Carlo (6 plików)

http://www.androidnewsheads.com/?tylymba=besten-bin%C3%A4re-optionen-broker&8d9=b2

28. maja – Louis i Danielle w hotelu, Monaco (13 plików)

che cos è il programma opzione binari

29. maja – Louis i Danielle na Red Bull Racing Energy Station w Circuit de Monace, Monte Carlo (7 plików)

go here

29. maja – Louis na Red Bull Racing Energy Station w Circuit de Monace, Monte Carlo (11 plików)

source url29. maja – Niall na wydarzeniu The Horan And Rose w The Grove, Watford (37 plików)

29. maja – Niall i Olly Murs występując na wydarzeniu The Horan And Rose w The Grove, Watford (15 plików)1. czerwca – Louis przybywając na trening Soccer Aid, Manchester (8 plików)

1. czerwca – Niall przybywając na trening Soccer Aid, Manchester (6 plików)

1. czerwca – Louis na treningu Soccer Aid, dzień pierwszy (1 plik)

1. czerwca – Niall na treningu Soccer Aid, dzień pierwszy (3 pliki)

2. czerwca – Niall i Louis na treningu Soccer Aid, dzień drugi (12 plików)

3. czerwca – Niall i Louis na treningu Soccer Aid, dzień trzeci (2 pliki)

4. czerwca – Louis przybywając do hotelu uczestników Soccer Aid, Manchester (17 plików)

4. czerwca – Niall przybywając do hotelu uczestników Soccer Aid, Manchester (25 plików)

4. czerwca – Niall i Louis na balkonie hotelu uczestników Soccer Aid, Manchester (30 plików)

5. czerwca – Louis na balkonie hotelu uczestników Soccer Aid, Manchester (37 plików)Soccer Aid 2016: drużyna Anglia (4 pliki)

Soccer Aid 2016: drużyna reszta świata (5 plików)

Soccer Aid 2016: przymiarki garniturów (3 pliki)5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Niall i Louis przybywając na stadion, Manchester (8 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Niall i Louis w szatni (2 pliki)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Louis przed meczem (41 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Niall przed meczem (87 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – rozgrzewka Louisa (44 pliki)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – rozgrzewka Nialla (26 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – prezentacja drużyny Louisa (37 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – prezentacja drużyny Nialla (55 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Louis na ławce rezerwowych (33 pliki)

5. czerwca – Soccer Aid 2016: Niall na ławce rezerwowych (28 plików)

5. czerwca – SOCCER AID 2016, Manchester (119 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Louis i drużyna Anglii świętując zwycięstwo (66 plików)

5. czerwca – Soccer Aid 2016 – Niall i Louis świętując zakończenie meczu (44 pliki)5. czerwca – Niall i Louis na after party w hotelu uczestników Soccer Aid, Manchester (24 pliki)

6. czerwca – Louis opuszczając hotel uczestników Soccer Aid, Manchester (7 plików)

6. czerwca – Niall opuszczając hotel uczestników Soccer Aid, Manchester (13 plików)9. czerwca – Louis, Freddie i Briana gdzieś na mieście, Los Angeles (12 plików)9. czerwca – Niall na The KP24 Foundation Charity Gala Dinner w hotelu Waldorf Hilton, Londyn – ścianka (18 plików)

9. czerwca – Niall na The KP24 Foundation Charity Gala Dinner w hotelu Waldorf Hilton, Londyn – w środku (5 plików)

9. czerwca – Niall opuszczając Waldorf Hilton Hotel, Londyn (9 plików)10. czerwca – Niall przybywając na The London Collections – Oliver Spencer Show, Londyn (15 plików)

10. czerwca – Niall na pokazie The London Collections – Oliver Spencer Show, Londyn (15 plików)11. czerwca – Liam na ślubie swojej siostry Ruth, Londyn (25 plików)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.