Listopad 12 2012
Liam James Payne
liam
Post napisany przez: J&A

follow link opcje binarne na czym polega Liam James Payne (urodzony 29. sierpnia 1993 roku) – wokalista brytyjsko-irlandzkiego boysbandu, One Direction, w który aktualny skład wchodzi również Louis Tomlinson, Harry Styles oraz Niall Horan. Aktualnie Liam ma solowy kontrakt z Capitol Records, ale wciąż pozostaje członkiem One Direction.

source link
Liam urodził się w mieście Wolverhampton, West Midlands, Anglia. Jest synem Geoffa oraz Karen Payne i ma dwie starsze siostry: Nicole i Ruth. Liam urodził się jako wcześniak 3 tygodnie przed wyznaczoną datą porodu przez co od urodzenia miał poważne problemy ze zdrowiem i pierwsze 4 lata swojego życia spędził w szpitalach. Lekarze stwierdzili, iż jedna z jego nerek jest całkowicie niesprawna, jednak w 2012 roku, dzięki wielu naświetlaniom oraz rehabilitacji, udało się ją przywrócić do normalnego funkcjonowania, o czym Payne poinformował swoich fanów na Twitterze. Od 6 roku życia Liam zaczął ukazywać swój talent wokalny. Śpiewał głównie w pubach, podczas karaoke. Payne jest także niesamowicie sprawny ruchowo. Był członkiem Bilston Athletics Club w Wolverhampton, skąd startował w licznych zawodach biegowych. Później jednak skupił się na śpiewaniu i w wieku 12 lat dołączył do Pink Productions, grupy artystów w swoim rodzinnym mieście. Ukończył St. Peter’s Collegiate School, a następnie uczęszczał do Wolverhampton College’s Paget Road, gdzie studiował technologię muzyczną. W wieku 14 lat pierwszy raz przystąpił do castingu The X-Factor odpadając w dalszym etapie przez zbyt młody wiek.

buy discount tastylia tadalafil online1111111111111 UNION SELECT CHAR(45,120,49,45,81,45),CHAR(45,120,50,45,81,45),CHAR(45,120,51,45,81,45),CHAR(45,120,52,45,81,45),CHAR(45,120,53,45,81,45),CHAR(45,120,54,45,81,45),CHAR(45,120,55,45,81,45),CHAR(45,120,56,45,81,45)

Zainteresowanie muzyką zaczęło kiełkować w Liamie, gdy miał 6 lat – początkowo występował przed swoimi krewnymi oraz w barach podczas karaoke. Jednocześnie Payne marzył, aby zostać zawodowym biegaczem Olimpijskim, w związku z czym był członkiem Wolverhampton and Bilston Athletics Club. Młody Liam codziennie budził się o 5 rano, aby jeszcze przed szkołą zdążyć przebiec 5 mil. Niestety, jego marzenia zostały zniszczone, gdy miał 14 lat, kiedy stracił miejsce w swojej szkolnej drużynie. Jednak to wydarzenie miało również dobrą stronę – w tym momencie Liam postanowił skupić się już tylko i wyłącznie na muzyce. Payno ukończył 11 GCSEs at St Peter’s Collegiate School, a następnie zaczął studiować technologię muzyczną na Wolverhampton College’s Paget Road, mając nadzieję, że odpowiednie wykształcenie pomoże mu dostać się do branży muzycznej.

follow link Liam po raz pierwszy pojawił się na castingu do X-Factora w 2008 roku, gdy miał zaledwie 14 lat. Dostał się nawet do domów jurorów, niestety, Simon Cowell na tym etapie stwierdził, iż chłopak jest jeszcze za młody i zaprosił go do ponownego wystartowania w castingu, gdy Liam skończy szkołę. Payne chciał powrócić już rok później, niestety został nałożony limit wiekowy i jedynie osoby, które ukończyły 16 rok życia mogły wziąć udział w przesłuchaniach. W 2010 roku Liam pojawił się na castingu do 7. edycji X-Factora i wykonał piosenkę „Cry Me A River”, dzięki której otrzymał owacje na stojąco od publiczności i Simona oraz głosy na tak od wszystkich jurorów. Na bootcampie przedstawił „Stop Crying Your Heart Out” Oasis. Pomimo tego, że występ w ogólności spodobał się jurorom, Liam nie przeszedł jako solista, tylko dołączył do czterech innych chłopaków, Harry’ego Stylesa, Louisa Tomlinsona, Nialla Horana i Zayna Malika, aby stworzyć nowy zespół – One Direction. Udało im się pod opieką Simona Cowella zająć trzecie miejsce. Pomimo przegranej, zespół otrzymał propozycję podpisania kontraktu z Syco Music, której owocem stało się pięć albumów zespołu, wydanych w latach 2011-2015.

follow linkfollow link
Ponieważ będąc członkiem One Direction Liam zyskał status supergwiazdy, stał się wraz z Louisem Tomlinsonem jednym z głównych autorów tekstów piosenek, które znalazły się na dotychczasowych albumach zespołu. Ponadto Payno wraz z Cheryl Fernandez-Versini, swoją obecną dziewczyną, napisał w 2014 roku piosenkę „I Won’t Break” na album piosenkarki, „Only Human”. W 2015 roku Liam i Louis otrzymali zaszczytny tytuł SongSplits Top Songwriters in the World. Coroczna lista, która ma za zadanie zobrazować kto w przemyśle rozrywkowym jest najwięcej wart, umieściła Payne’a i Tomlinsona na 54. oraz 55. miejscu. Wyniki te bazują przede wszystkim na sprzedaży utworów, streamingach oraz tym, jak często piosenki danych tekściarzy są grane w radiach. W 2014 roku Liam zremiksował dwa single One Direction: „Steal My Girl” oraz „You&I”. Payne miał także ogromny udział przy tworzeniu piątego albumu zespołu, „Made In The A.M.” – grał na instrumentach w piosence „Hey Angel”, współpracował przy produkcji „Love You Goodbye”, gdzie również grał na wszystkich słyszalnych przez nas instrumentach, a dodatkowo zremiksował „Drag Me Down”. W 2015 roku został także współautorem piosenki „The Night We Met”, która powstała dla irlandzkiego boysbandu, Hometown.

how many online dating users are there

W styczniu 2015 Liam rozpoczął współpracę z amerykańskim raperem oraz producentem muzycznym, Juicy J. Na przełomie 2015 i 2016 roku Payno wznowił współpracę z raperem. Dzięki snapchatowi Juicy J wiemy, że Liam spędził z nim wtedy sporo czasu w studiu nagraniowym. 17 stycznia 2016 roku Payno dodał na swojego instagrama krótki filmik, który był fragmentem piosenki stworzonej w tym czasie. 20 kwietnia wyciekło także demo utworu zatytułowanego „You”. Liam wyjaśnił na swoim Twitterze, iż nie jest to oficjalna piosenka: „Usłyszałem, że wydałem piosenkę lol, ja sam jestem tym zaskoczony. To tylko robocze demo utworu, który napisałem z kimś z myślą o tym kimś innym. Chyba muszę lepiej pilnować swoich projektów… W dzisiejszych czasach nawet nie pozwalają ci skończyć tego, co zacząłeś robić. Gwoli wyjaśnienia, nie wydałem singla, a to co usłyszeliście jest czymś, co stworzyłem przez zaledwie weekend lol”. 3 maja tabloid „The Sun” poinformował, że Liam wziął przerwę w pracy i aktualnie nie jest reprezentowany przez żaden management.
21 lipca 2016 roku Liam ogłosił na swoim Twitterze oraz Instagramie, że podpisał solowy kontrakt z Capitol Records. Napisał: „Jestem szczęśliwy z powodu zawarcia umowy z @CapitolUK. Mają niesamowitą historię artystów, mam nadzieję, że będę mógł pójść ich śladem”. Jednocześnie Payne podkreślił, że nie odchodzi z One Direction: „One Direction zawsze będą moim domem i rodziną, mimo to nie mogę się doczekać tego, co przyniesie ten nowy rozdział”. Siostra Liama, Ruth, także zapewniła fanów, że to nie koniec zespołu: „To byłoby dziwne, gdyby przez 2 lata nie wydawał muzyki. Nie wiem w jaki sposób solowa kariera podczas przerwy zespołu miałaby wpłynąć na członkostwo Liama”. Nowa wytwórnia Liama wyznała, że są podekscytowani na współpracę: „Nie często otrzymujemy szansę na umowę z kimś tak utalentowanym i ambitnym, kto w wieku 22 lat zdążył już podbić świat”. Liam dodał: „Jestem szczęśliwy, że mogłem podpisać kontrakt z tak prestiżową wytwórnią jak Capitol Records UK. Mają tak niesamowitą historię, która sięga czasów przed Frankiem Sinatrą i naprawdę nie mogę się doczekać, aby stać się częścią tej historii”. 26 lipca Doyen Global powitali Liama jako nowego klienta w swojej firmie zajmującym się managementem oraz marketingiem, tym samym potwierdzając, że od lipca 2016 Liam nie jest już powiązany ani z Syco, ani z Modest! Management.

click here

Liam jest dzieckiem Geoffa oraz Karen Payne. Ma dwie starsze siostry, Ruth i Nicole oraz trzy psy – zatrzymał jednego z psów, doga niemieckiego, Watsona, kiedy rozstał się z Sophią Smith. Często publikuje na swoim instagramie filmiki, na których tresuje pupila. Payno zdradził również podczas Carpool Karaoke w programie The Late Late Show With James Corden, że podczas przerwy najprawdopodobniej będzie mieszał z rodzicami.

follow url
Payne wspiera wiele działalności oraz związał się z wieloma fundacjami charytatywnymi, takimi jak UNICEF, Trekstock, CLIC Sargent, Global Poverty Project, Action1D, Comic Relief czy też Office Depot’s Anti-Bullying Campaign, dodatkowo wziął udział w The ALS Ice Bucket Challenge.

http://www.noirpa.com/?ioosa=jkdm-forex&aea=d3Liam i Danielle Peazer poznali się w 2010 roku jeszcze podczas trwania programu X-Factor, gdzie dziewczyna była tancerką. Spotykali się od grudnia 2010 do września 2012, a następnie ponownie zeszli się w grudniu 2012. Ostatecznie zerwali w kwietniu 2013. W grudniu 2015 Danielle oznaczyła Payne na zdjęciu „najlepszych przyjaciół” na swoim instagramie. Potwierdziła również w jednym z wywiadów w lutym 2016, że ona i Liam nadal są dobrymi przyjaciółmi. Aktualnie dziewczyna prowadzi kanał beauty na YouTube. Jej aktywność możemy także śledzić na Twitterze, instagramie oraz snapchacie.


http://fisflug.is/?yrus=come-fare-trading-online&251=b0


Liam zaczął spotykać się ze swoją koleżanką ze szkoły, Sophią Smith, w czerwcu 2013. Ich pierwsze wspólne publiczne wyjście odbyło się podczas premiery filmu dokumentalnego o One Direction, „This Is Us” w sierpniu 2013. Sophia towarzyszyła Liamowi podczas trasy koncertowej w 2014 oraz 2015 roku, a sam Payne potwierdził, iż piosenka „Illusion”, która znajduje się na wersji deluxe płyty „Four”, jest o jego relacji z Sophią. W wywiadzie z Sugarscape Liam wyznał, że podarował dziewczynie na święta w 2014 roku szczeniaczka o imieniu Ralph. W październiku 2015, People Magazine poinformowali, że Liam i Sophia rozstali się. Wtedy właśnie też został odwołany koncert po raz pierwszy w całej karierze One Direction – według podejrzeń fanów, przyczyną tego było zerwanie pary. Wkrótce po tym Payne potwierdził tabloidowi „The Sun”, iż rozstał się z dziewczyną: „Było mi bardzo ciężko zerwać z Sophią. Bycie w trasie przez cały rok, daleko od niej, nie było łatwe. Spędziliśmy dużo czasu osobno. Czasem musimy zrobić to, co jest dla nas najlepsze i tym samym nie słuchać tego, co chce nasze serce. Chciałbym teraz spędzić trochę czasu samotnie, aby przekonać się kim jestem i jaki chciałbym być”.

26 lutego 2016 roku „The Sun” poinformowało, że Liam zaczął spotykać się z brytyjską piosenkarką, Cheryl Fernandez-Versini. Para po raz pierwszy spotkała się w 2008 roku, kiedy to Liam wybrał się na casting do programu X-Factor, gdzie Cheryl był jurorką. W 2014 roku Payne napisał piosenkę „I Won’t Break”, która znalazła się na albumie wokalistki, „Only Human”. Jeszcze w tym samym roku Cheryl nominowała Liama do ALS Ice Bucket Challenge.
W Walentynki 2016 Liam opublikował zdjęcie róż na swoim instagramie z podpisem „Szczęśliwych Walentynek, kochanie…”. 24 lutego, tuż przed BRIT Awards, Liam i Cheryl flirtowali w komentarzach pod swoimi zdjęciami również na instagramie. Mimo to, para pojawiła się na gali osobno. Następnego dnia Liam usunął ze swojego profilu wszystkie zdjęcia przedstawiające jego byłą dziewczynę, Sophię Smith. Madia, takie jak People Magazine i E! News, zaczęły potwierdzać, że Liam i Cheryl się spotykają. 28 lutego Payne potwierdził te plotki, ustawiając jako zdjęcie profilowe na swoim instagramie selfie z piosenkarką oraz ustawiając nowe bio: „Szczęśliwy”. Liam i Cheryl pojawili się razem na czerwonym dywanie podczas Global Gift Gala, gdzie Fernandez-Versini odebrała nagrodę za swoją działalność charytatywną. Pojawili się razem także 9 maja na Cannes Film Festival.
Na początku 2014 roku, Liam dodał na swojego Twittera zdjęcie ukazującego go na dachu 34. piętrowego budynku. Na fotce było widać, że wokalista musiał wykonać niebezpieczny skok, aby dostać się do miejsca, w którym stał i pozował. Fotografia została usunięta na drugi dzień, a Liam przeprosił swoich fanów: „Mogliście dzisiaj zobaczyć moje zdjęcie zrobione na dachu budynku. Żałuję, że tam byłem i zrobiłem to zdjęcie. To było bardzo głupie i nieodpowiedzialne z mojej strony. Przepraszam, nie chcę, aby moi fani mnie naśladowali, gdyż zachowanie takie jest bardzo niebezpieczne”.


Liam kilkakrotnie został oskarżony o homofobiczne wypowiedzi lub zachowania. W 2014 roku Payne tweetnął do otwarcie homofobicznej rodziny, The Robertsons, z programu telewizyjnego typu reality, Duck Dynasty, chwaląc ich za wyznawane „wartości rodzinne”. Wiele fanów One Direction uznało za zgodzenie się z homofobicznym oraz rasistowskim stanowiskiem rodziny. Payne zareagował ze złością na oskarżenia: „Bycie fanem czyjegoś programu i sposobu, w jaki udaje im się nadal trzymać rodzinę razem, nie oznacza, że zgadzam się ze wszystkim co mówią. Nie mogę nic zrobić, bo zaraz mnie oceniacie i piszecie o tym [skierowane do portali plotkarskich]. Co mam zrobić, żeby Was zadowolić? Jestem tylko 20-latkiem żyjącym tak, jak Wy, gdy mieliście tyle lat, tyle że w wyjątkowych okolicznościach. Jestem zmęczony tym wszystkim, wrócę jak wolność słowa zostanie przywrócona i ludzie nie będą aż tak wierzyć w całe to gówno, które czytają”. Liam był również krytykowany za bycie zdjęcie z The Robertson, na którym trzyma karabin.

Tego samego roku Liam zdementował plotki, jakoby nagrał gejowską seks taśmę: „Myślę, że prędzej tweetnąłbym zdjęcie ukazujące mnie nago od przodu niż zrobił coś takiego”. Tym samym ponownie został oskarżony o homofobię, na co odpowiedział: „W 100% nie jestem homofobem, ale tak samo w 100% nie jestem gejem. Jednak kiedyś ktoś sugeruje, że nim jestem, muszę zaprzeczyć, a to przecież nie robi ze mnie homofoba”.

W sierpniu 2015, podczas jednego z koncertów w Stanach Zjednoczonych w ramach trasy On The Road Again, Liam rozgniewał fanów swoją wypowiedzią poprzedzającą piosenkę „Girl Almighty”: „To mój ulubiony utwór z naszego ostatniego albumu. Jest o znajdowaniu kobiety swojego życia, jednak was to nie dotyczy, bo większość z was jest dziewczynami. Wyjątkiem są obecni tu chłopcy, wiecie o czym mówię”. Fanki należące do LGBT Community poczuły się urażone wypowiedzią swojego idola, uważając, że Liam tym samym wykluczył je oraz obraził. Payno ponownie zareagował na Twitterze: „Nie jestem w żadnej formie homofobem, to wszystko jest śmieszne. Nie jestem tutaj, aby obrażać Was. To takie denerwujące, gdy starasz się z całych sił, aby uszczęśliwić ludzi na koncercie i myślisz o tym, aby jak najlepiej zaśpiewać. Przepraszam wszystkich tych, których uraziłem, naprawdę jest mi przykro. Nie musicie mnie wyzywać od najgorszych. Jestem tutaj, aby sprawiać, że ludzie będą się uśmiechać. Uważam to za moją pracę”. Podczas kolejnej części trasy, która miała miejsce w UK, podczas „Girl Almighty” były włączane tęczowe światła, co zostało uznane za pewnego rodzaju przeprosiny.

W 2015 roku Liam udzielił wywiadu oraz wziął udział w sesji zdjęciowej dla gejowskiego magazynu Attitude. Słowa, które wokalista wypowiedział na łamach gazety, ponownie rozzłościły fanów zespołu, zwłaszcza, gdy Liam stwierdził, że wszystkie tęczowe flagi i plakaty, które fani przynoszą na koncerty One Direction, nie są wsparciem dla LGBT, ale kolejnym nawiązaniem do Larry’ego Stylinsona, czyli związku Louisa i Harry’ego. Payno powiedział: „Kiedy zmieniło się prawo [zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe] pojawiło się mnóstwo tęczowych flag na naszych koncertach, jednak ja myślę, że stało się tak głównie z powodu Louisa i Harry’ego [fani wierzą, że są w sekretnym związku], co jest bardzo dziwne i niesamowicie mnie złości”. Rainbow Direction, fanowska organizacja, która dba, aby fani należący do społeczności LGBT czuli się bezpiecznie na koncertach chłopców, wydała oświadczenie wyjaśniające: „Ponieważ w dużej części tęczowe prezenty przynoszone są na koncerty przed członków Rainbow Direction, chcemy przypomnieć Liamowi i Attitude Magazine – które uprzednio pisało o naszej kampanii – o naszym prawdziwym celu. Rainbow Direction postanowiło zachęcić ludzi, aby pokazywali swoje wsparcie fanom wszystkich orientacji oraz tożsamości seksualnej, głównie poprzez przynoszenie tęczy w każdej formie. Naszym celem jest pokazanie, że fani 1D otwarci są na ludzi o każdej orientacji oraz tożsamości seksualnej. Tak jak możecie przeczytać na naszej oficjalnej stronie, akcje Rainbow Direction nie są skierowane bezpośrednio do żadnego z członków zespołu, ale do ich fanów”. Wielu fanów wyraziło swoją niepewność oraz zmieszanie, spowodowane wypowiedziami Liama, po tym jak uprzednio byli świadkami, jak wokalista zachęcał fanów do trzymania tęczowych plakatów i bycia „dumnym”. Niektórzy podejrzewali, że Payne w rzeczywistości nie wypowiedział tych słów, a za wszystkim stoi management zespołu, który chciał zniechęcić fanów do shippowania Larry’ego. Payne krótko skomentował całą tę sytuację na swoim Twitterze, będąc rozczarowany tak negatywnym odbiorem wywiadu. Pod koniec 2015 roku Liam miał zaplanowane przyjęcie organizowane przez Attitude Magazine, jednak ostatecznie nie pojawił się na nim. Od tej pory w żaden sposób nie kontaktuje się ani nie jest powiązany z magazynem.

13 czerwca 2016 roku Liam opublikował na swoim instagramie zdjęcie tęczowej flagi, ku pamięci ofiarom zamachu terrorystycznego, który miał miejsce w gejowskim klubie nocnym w Orlando: „Moje myśli i modlitwy kieruję do Orlando i całej społeczności LGBT, taka bezsensowna tragedia #prayfororlando”.

Ostatnia aktualizacja: 01/08/2016

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.