Listopad 14 2012
Louis William Tomlinson
bio
Post napisany przez: J&A

get link How does google make money from google earth Louis William Tomlinson (urodzony jako Louis Troy Austin 24. grudnia 1991 roku) – wokalista brytyjsko-irlandzkiego boysbandu, One Direction, w który aktualny skład wchodzi również Harry Styles, Niall Horan oraz Liam Payne. Louis jest najstarszym członkiem zespołu.

Louis urodził się w Doncaster, w hrabstwie Yorkshire, w Anglii. Jest synem Troy’a Austina oraz Johannah Deakin, którzy niestety rozstali się, gdy Louis był jeszcze mały. Nazwisko odziedziczył po drugim mężu swojej mamy – Mark’u Tomlinsonie. Louis jest najstarszy z rodzeństwa – ma aż sześć młodszych sióstr oraz jednego brata: Georgię (córka Troy’a), Charlotte, Félicité, bliźniaczki Daisy i Phoebe (córki Jay i Marka) oraz bliźniaki, Doris i Ernest’a (dzieci z trzeciego małżeństwa Jay). Jego mama i ojczym Mark, rozwiedli się w 2011 roku. Trzy lata później (2014 roku) Jay wyszła ponownie za mąż za Daniela Deakina. Louis ukończył The Hayfield School, a następnie został studentem na uczelni Hall Cross School w rodzinnej miejscowości Doncaster. Louis przyznaje, że jako dziecko był bardzo gadatliwy i towarzyski, a przed wszystkim pewny siebie. Gdy miał 4 lata przeprowadził się z rodziną do Pool w pobliżu Bournemouth. Podobało mu się mieszkanie nad morzem. Przez dwa lata uczęszczał do szkoły podstawowej Uplands, w której uczestniczył często w olimpiadach sportowych dobrze radząc sobie w biegach. Następnie rodzina powróciła do miejscowości Doncaster, ponieważ mama Louisa zaszła w ciąże i wkrótce urodzić się miała jego pierwsza siostra, Charlotte. Rozpoczął wtedy naukę w szkole podstawowej Willow, wydarzenie opisuje jako trudniejsze – miał tylko 6 lat i musiał opuścić swojego najlepszego przyjaciela Alexa. Koledzy z klasy nazywali go „klasowym błaznem”, Louis to lubił, mimo wielu kłopotów powiązanych z cechami, które budowały ten tytuł. Przyznaje, że lubił rozśmieszać rówieśników. Zapracowani rodzice młodego Louisa zostawiali pod opieką dziadków, do których bardzo się przywiązał. W wieku 14 lat, piosenkarz dołączył do zespołu The Rogue. Do kapeli należał Stan, który obecnie jest jednym z jego najlepszych przyjaciół. To właśnie on zaproponował mu dołączenie nie słysząc nawet jego głosu. Poza muzyką młody Louis interesował się jeszcze aktorstwem – identyczne siostry bliźniaczki i ich rola w „Fat Friends” sprawiły, że po znajomości został statystą w serialu. po tym wydarzeniu Tomlinson zaczął uczęszczać do szkoły aktorskiej w Barnsley. Następnie dostał rolę w serialu „If I Had You” i małą część w „Walterloo Road”. Jednak to muzykę stawia na pierwszym miejscu i to dla tego swoich sił chciał spróbować w programie X-Factor w 2010 roku.

http://hardware2u.com.au/?kasas=dating4disabled-dating&2ba=99

Będąc uczniem Hall Cross, Louis wystąpił w kliku szkolnych musicalach, w tym w „Grease”, gdzie wcielił się w główną męską rolę, czyli Danny’ego Zuko. To właśnie wtedy w Louisie obudziła się dusza artysty oraz performera. W sieci dostępne są nagrania z „Grease” z udziałem Louisa oraz fragment serialu „If I Had You”, w którym wystąpił gościnnie jeszcze jako młody chłopiec.

http://tenletter.co.uk/wp-content/uploads/2015/04/Pitched-UP-iNFO.jpg Jednak aktorstwo nie jest jedyną dziedziną, w której Louis próbował swoich sił już od najmłodszych lat – w końcu to muzyka stała się jego największą pasją. W 2008 roku, jeszcze przed pójściem na casting do brytyjskiego X-Factora, Tommo umieszczał na swoim kanale na YouTube louistomlinson07 covery takich piosenek jak „Crawl” Chrisa Browna, „Because Of You” Ne-Yo, „Look After You” The Fray czy też „I Gotta Feeling” Black Eyed Peas. Wszystkie piosenki wciąż są dostępne. Niestety, młody Louis, niepewny jeszcze swojego wokalu i talentu, nakładał na swój głos auto tune, przez co dźwięk jest miejscami zniekształcony.

http://osrodekpiszkowice.pl/?yued=opcje-binarne-taktyka&520=be

go here


Wejdź na stary kanał Louisa i przesłuchaj wszystkich jego coverów {kliknij tutaj}

source site

verità sulle opzioni binarie Louis postanowił wykorzystać swój talent muzyczny udając się na casting do siódmej edycji brytyjskiego programu X-Factor, gdzie zaprezentował piosenkę „Hey There Delilah” Plain White T. Poprzez danie trzech głosów na tak, jurorzy przepuścili Louisa do kolejnego etapu programu. W filmie dokumentalnym o One Direction, „This Is Us”, Tommo wyznał, iż nie jest zadowolony ze swojego przesłuchania – czuje, że było „straszne”. Już wtedy miał nadzieję, że trafi do zespołu, gdyż nie czuł się wystarczająco dobry na solowego arytstę. Na bootcampie Louis wykonał „Make You Feel My Love” Boba Dylana. Podzielił los swoich czterech przyjaciół z zespołu i nie przeszedł dalej jako solista, jednak dzięki pomysłowi jurorów wraz z Niallem Horanem, Zaynem Malikiem, Harrym Stylesem i Liamem Paynem stworzyli nowy zespół i zajęli trzecie miejsce w programie. Pomimo przegranej otrzymali ofertę podpisania kontraktu z Syco Music, co zaowocowało pięcioma albumami wydanymi pomiędzy 2011 i 2015 rokiem. Mentorem 1D był Simon Cowell.

go to site

W kwietniu 2015 roku ogłoszono, że Louis otworzy swoją własną wytwórnię płytową. Sam Tommo wypowiedział się na ten temat następująco: „Otrzymanie szansy na dawanie nowym artystom miejsca, w którym mogą rozpocząć swoją karierę, jest niesamowitym uczuciem. Mam nadzieję dostarczyć naprawdę interesujących, nowych artystów tej branży.” Potwierdzono również, że Louis podpisał kontrakt z byłym uczestnikiem X-Factora, Jackiem Waltonem. Pierwotnie planowano także umowę z niewyemitowanym reality show o nazwie „Be In The Band” – zwycięzca miałby trafić pod skrzydła Louisa. Niestety, w tej sprawie nic nie jest jeszcze potwierdzone. Na początku 2016 roku, Louis został wielokrotnie sfotografowany w różnych studiach nagraniowych, gdzie pracuje ze swoim podopiecznym girlsbandem. 31. maja na łamach „The Sun” pojawiła się informacja, że Louis odszedł z Modest! Management i podpisał kontrakt z James Grant Group, agencją zajmującą się public relationship oraz zarządzaniem. Informacja ta została potwierdzona zarówno przez The Media Eye jak i James Grant Group, którzy opublikowali profil Louisa na swojej oficjalnej stronie.

watch
W listopadzie 2015 Louis został gościnnie zaproszony do domu jurorów w brytyjskim X-Factorze, gdzie u boku Simona Cowella wybierał przyszłych uczestników talent show. W marcu 2016 roku pojawiły się informacje, jakoby Tomlinson miał na stałe dołączyć do grona jurorów X-Factora – plotki te szybko zostały zdementowane przez wokalistę. 3. maja Louis pojawił się na planie jednego z odcinków castingowych America’s Got Talent, gdzie ponownie gościnnie zasiadł za stołem jurorów.

opzione biinarie chiusura anticipata
Krążą plotki, że Louis jest w trakcie rozmów o rolę w filmie biograficznym, gdzie miałby wcielić się w główną rolę, piłkarza Jamie’go Vardy. Pogłoski zostały napędzone przez pojawienie się Louisa na ślubie Vardy’ego w Cheshire 25. maja 2016 roku.

http://unikeld.nu/?ioweo=strategie-funzionanti-opzioni-binarie&635=d0Poza pracą, Louis wspiera wiele organizacji charytatywnych. Przez ostatnie lata był bardzo blisko fundacji Eden Dora Trust, która pomaga dzieciom chorym na zapalenie mózgu. Tylko w ostatnim roku (2015) Louis wziął udział w charytatywnym meczu piłki nożnej, a wraz z Believe In Magic zorganizował Cinderella Ball dla nieuleczalnie chorych dzieci, dzięki któremu zebrał ponad 7 milionów dolarów! Wszystkie te zasługi sprawiły, że Louis stał się oficjalnym patronem Stacey Mowie Appeal. W styczniu 2016 dziennikarze przeprowadzili wywiad z jedną z rodzin, z którą Tommo współpracował – rodzice nieuleczalnie chorego chłopca byli pełni podziwu oraz wdzięczności za oddanie i starania Louisa, aby zaspokoić wszystkie potrzeby rodziny.


Sarah Hext postanowiła wypowiedzieć się na temat gwiazdy boysbandu, po tym jak w prasie zaczęły pojawiać się negatywne artykuły na temat wokalisty. Kobieta opowiedziała jak Louis zmienił życie jej syna, Harveya, zmarłego w listopadzie 2015 roku. (…)
Po tym jak Louis „podarował” ich rodzinie wiele cennych wspomnień z Harveyem oraz jego bratem bliźniakiem, Spencerem (oby dwoje urodzeni z zespołem Downa), Louis zaprosił ich jako gości specjalnych na wiele ekskluzywnych przyjęć, kupił im wiele wspaniałych prezentów oraz opłacił wyjazd do Disneylandu, gdzie później do nich dołączył.
„Louis i Johannah (mama Louisa) dali nam tak wiele pięknych chwil z naszymi dziećmi, co jest bezcenne. Dzięki nim mamy wiele zdjęć z Harveyem, na które teraz możemy spoglądać. Byliśmy razem w tylu niezwykłych miejscach” powiedziała prasie Sarah.
Wyznała również, że Louis planował zbudować w ich ogrodzie Winter Wonderland („zimową krainę”), co miało być niespodzianką dla Harveya, niestety, chłopiec zmarł, nim Tomlinson zdążał zrealizować swój projekt.
Pomimo śmierci Harveya, która nadeszła po długiej walce z agresywnym rakiem dziecięcym o nazwie neuroblastoma, Louis wciąż utrzymuje kontakt z rodziną chłopca. Cały czas stara się ich wspierać w tych trudnych chwilach – obiecał, że gdy będą już gotowi, wyśle ich na wakacje do Center Parcs.

© źrodłoLouis znany jest ze swojego zamiłowania do piłki nożnej, co zaowocowało kontraktem na pół etatu w drużynie Docaster Rovers. Grał w paru meczach w latach 2012-2016, głównie charytatywnych, między innymi po stronie Anglii w meczu charytatywnym dla Soccer Aid All Stars. Spotkanie zostało zorganizowane przez UNICEF i obyło się 5. czerwca. 9. maja ogłoszono, że jego kolega z zespołu, Niall Horan, dołączył do przeciwnej drużyny jako . Anglia wygrała 3-2, zarabiając tym samym ponad 5.39 miliona funtów dla UNICEF.Louis był w związku z Hannah Walker, gdy był jeszcze w X-Factorze. Poznali się podczas szkolnego przedstawienia, „Grease”, gdzie Louis grały Danny’ego, a Hannah Frenchy. Zaczęli się spotykać 18 marca 2010 roku. Krążą plotki, że to właśnie Hannah namówiła Louisa, aby zgłosił się na casting do X-Factora. Niestety, z powodu kariery Lou, która rozwijała się w bardzo szybkim tempie, para nie miała dla siebie zbyt wiele czasu i rozstali się w lipcu 2011 – Tomlinson postanowił skupić się na nadchodzącym debiutanckim albumem swojego zespołu. Louis i Hannah pozostali w przyjacielskich stosunkach, o czym świadczą ich tweety.

Informacja na temat okoliczności poznania Louisa i Eleanor Calder nie są znane, jednakże mówi się, jakoby para poznała się w lipcu 2011 dzięki Harry’emu Stylesowi. Inne źródło podaje, że przedstawił ich sobie wspólny znajomy podczas festiwalu muzycznego. Pierwsze wspólne wyjście miało miejsce 14 września 2011 roku, kiedy to Eleanor towarzyszyła Louisowi na urodzinach Nialla Horana. W październiku 2011 Louis potwierdził ich związek w jednym z wywiadów. Niestety, 21 marca 2015 roku People Magazine ogłosiło, że para rozstała się dwa tygodnie wcześniej. Jak do tej pory, żadne z nich nie wypowiedziało się publicznie na temat przyczyn rozpadu ich prawie czteroletniego związku. W maju 2015 roku Louis oficjalnie potwierdził w programie Jamesa Cordena The Late Late Show, że nie jest już z Eleanor. Aktualnie Eleanor utrzymuje kontakt ze stylistką One Direction, Lou Teasadle oraz byłą dziewczyną Liama, Sophią Smith. Wraz ze swoim przyjacielem, Maxem Hurdem, prowadzi bloga life stylowego, TheTrendPear.com. Dodatkowo możecie śledzić jej życie na instagramie, Twitterze oraz snapchacie – eleanorj92.

Louis poznał Brianę na początku 2015 roku. Na podstawie zdjęć wykonanych w czerwcu 2015 roku, na których Louis oraz Briana trzymają szympansa, który wystąpił w 2014 roku w teledysku One Direction „Steal My Girl”, powstały plotki, że para spotkała się już wcześniej poprzez krewnego Jungwirth, który miałby być opiekunem szympansa. Tommo został trzykrotnie sfotografowany z Brianą podczas imprez na początku maja 2015 roku. 14 lipca 2015 roku People Magazine ogłosiło, że Louis i Briana spodziewają się dziecka. W ogłoszeniu podano, że para nigdy oficjalnie ze sobą nie była i są jedynie dobrymi przyjaciółmi. Na potwierdzenie tejże informacji nie musieliśmy długo czekać – 4 sierpnia 2015 roku Louis potwierdził ciążę Briany podczas wywiadu na żywo dla Goodmorning America, gdzie wyznał, że jest bardzo podekscytowany. We wrześniu 2015 roku Briana, będąc w 5. miesiącu ciąży, pojawiła się na 6. koncertach One Direction w Londynie. Podczas promocji piątego albumu zespołu, po tym gdy w kolejnym wywiadzie na żywo został zapytany o dziecko, Louis nie chciał komentować ponownie całej sytuacji i zakazał zadawać pytania na temat ciąży Briany oraz jego ojcostwa. 21. stycznia 2016 roku na świat przyszedł mały Freddie Reign Tomlinson – pierwsze dziecko Louisa i Briany. Tommo potwierdził tę wiadomość za pośrednictwem swojego Twittera: „Mam przyjemność poinformować Was, że wczoraj urodził się mój synek. Jest zdrowy i niesamowity. Jestem szczęśliwy!”. Louis przeprowadził się do rodzinnego miasta Brainy, Los Angeles, aby być bliżej Freddie’go. 29 czerwca 2016 roku potwierdzono, że Louis wystąpił do sądu z prośbą o uzyskanie wspólnej opieki nad dzieckiem.
Louis zaczął się spotykać z amerykańską aktorką, Danielle Campbell (znana głównie z roli Daviny Claire w serialu „The Originals”), pod koniec 2015 roku. 22. listopada przyjaciel Danielle opublikował na swoim instagramie zdjęcie z parą. Kolejne spekulacje na temat ich związku pojawiły się, gdy zostali razem przyuważeni 6. grudnia w Millions of Milkshakes. Przed świętami Bożego Narodzenia, Louis spędził z Danielle cztery dni w jej rodzinnym mieście, Chicago. W tym czasie Tomlinson udał się z bratem aktorki do studia tatuaży, gdzie wykonał kilka nowych dziar – między innymi nieznany nam jak do tej pory tatuaż na tyłku oraz 28, swoją szczęśliwą liczbę, która znalazła się na palcach wokalisty. W styczniu 2016 roku wybrali się wspólnie ze znajomymi na narty do Francji. Dwa miesiące później, w marcu, Danielle poznała rodzinę Louisa. Po weekendzie spędzonym w Los Angeles, młodsza siostra Lou, Daisy, umieściła na swoim instagramie zdjęcie z Danielle: „Spotkałam się z Danielle pierwszy raz w LA. Jest prześliczna i bardzo miła”. W maju Louis i Danielle wybrali się na swoje pierwsze wspólne wakacje do Meksyku.
W niewyjaśnionych okolicznościach podczas pobytu One Direction w X-Factorze, Louis, w tajemnicy przed innymi, został wysłany przez producentów do domu na tydzień. Innym razem została wezwana nawet policja w poszukiwaniu młodej gwiazdy, kiedy to Tomlinson, nic nie mówiąc nikomu, pojechał do swojego domu rodzinnego.


Po dwóch latach spekulacji, Louis zaczął gwałtownie zaprzeczać, jakoby miał być w związku ze swoim kolegą z zespołu, Harrym Stylesem. Został opublikowany wywiad, w którym Louis wyznał, że pogłoski te rujnują ich przyjaźń. We wrześniu 2012 roku odpowiedział na tweeta jednej z fanek: „Larry jest największą bzdurą o jakiej słyszałem. Jestem szczęśliwy, dlaczego nie potraficie tego zaakceptować?”. Wpis ten zasmucił wiele fanek One Direction, spora część nie uwierzyła w autentyczność tweeta. Louis nigdy nie skomentował publicznie całego zajścia.Louis był zaangażowany w liczne kłótnie na Twitterze z członkami The Wanted. Zespół wyśmiewał się wcześniej z Harry’ego Stylesa, po tym jak udało mu się przezwyciężyć tremę – od tej pory oby dwa boysbandy były ze sobą skłócone. Kiedy w 2013 roku doszło do konfrontacji na Twitterze, gdzie jeden z członków The Wanted zasugerował, że Louis jest gejem i powinien „wyjść z szafy”, z pomocą przyszedł Liam Payne i Zayn Malik oraz dodatkowo ówczesna dziewczyna Louisa, Eleanor Calder. W wywiadzie z LGBT chat show, ten sam członek zespołu powiedział, że Louis jest pierwszym z One Direction, który mógłby ujawnić swoją orientację seksualną. W 2015 roku The Wanted rozpadli się, tłumacząc to zbyt zaciętą rywalizacją z 1D.


W maju 2014 The Daily Mail wyciekło video, na którym Louis i Zayn palą marihuanę podczas ich pobytu w Peru. Dla przypomnienia, w Peru legalne jest posiadanie 8 g marihuany dla osobistego użytku. Filmik bardzo szybko obiegł całą sieć i wywołał niemałe zamieszanie. Na nagraniu możemy usłyszeć Zayna krytykującego merch zespołu, mówiąc, że zarówno fani jak i producenci wolą rzeczy produkowane dla młodszej części widowni oraz, że chciałby więcej przedsięwzięć artystycznych. Oprócz komentarzy Zayna, na nagraniu możemy usłyszeć kilka rasistowskich określeń padających z ust Louisa. Żaden z nich publicznie nie wypowiedział się na temat videa, jednakże kilka dni po wycieku wstawił się za nimi ich kolega z zespołu Liam, przepraszając fanów oraz tłumacząc, że zachowali się bardzo niedojrzale. W 2015 roku, Louis w żartach zaprzeczył bycia „kiedykolwiek zjaranym” podczas wywiadu w programie Jonathana Rossa.

W listopadzie 2013 roku Louis zaatakował na Twitterze jednego z dziennikarzy, który napisał artykuł na temat koszulki z tęczowym logiem firmy Apple, którą wokalista miał jednego dnia na sobie. Mężczyzna zinterpretował to jako poparcie dla Tima Cooka z CEO Apple, który tydzień wcześniej ujawnił się jako homoseksualista. Pomimo tego, że artykuł w żaden sposób nie kwestionował orientacji wokalisty, Louis napisał na swoim koncie: „Jestem w istocie hetero!”.


Po odejściu Zayna z zespołu, Louis wplątał się w dwie twitterowe kłótnie z przyjacielem oraz producentem Malika, Naughty Boyem. Po kilku obrażających wpisach obu stron, Zayn napisał do Tommo: „Pamiętasz jak miałeś życie i nie pisałeś wrednych komentarzy na mój temat?”. Louis nie odpowiedział na to, a kłótnia byłych przyjaciół z zespołu pojawiła się na pierwszych stronach magazynów plotkarskich. Zayn zerwał kontakt z Naughty Boyem w lipcu 2015, kiedy ten bez jego wiedzy wypuścił demo piosenki. W listopadzie 2015, podczas promocji najnowszej płyty One Direction, „Made In The A.M.”, Tomlinson wyznał, że nie rozmawiał z Zaynem od dłuższego czasu i stara się trzymać go z daleka od zespołu. W 2016 roku Zayn polubił na Twitterze zdjęcie Louisa z jego nowo narodzonym synkiem, Freddiem, które dodała jedna z fanek, jednak potem potwierdził, że nie są znowu przyjaciółmi.

Publiczny związek z Danielle Campbell również spowodował nieco zamętu. Tommo zaczął spotykać się z aktorką, kiedy Briana była jeszcze w ciąży. Mediom nie umknęło uwadze, iż przyszła matka dziecka Tomlinsona jest przez to smutna i stawia ją to w dość niekomfortowej sytuacji, mimo że nigdy nie byli parą. Briana udostępniała na swoim instagramie link do vloga, w którym poruszony został ten temat, podpisując post następująco: „Czuję potrzebę podzielenia się tym z Wami. Odkryłam, że wiele rzeczy, które Jaclyn mówi w tym filmiku jest bardzo ważna i identyfikuję się z tym”. Ojciec Brainy skomentował sytuację w „The Sun” następująco: „Oczywiście, że wolałbym, aby wyciągnął do nas rękę i publicznie przyznał, że będzie ojcem dziecka Briany. Oczywiście, że wolałbym, aby wspólnie budowali swój związek, ale już zawsze będzie ojcem tego dziecka. To bardzo trudny czas dla Briany. Dziecko jest teraz najważniejsze i na nim powinniśmy się skupić.”.


W lutym 2016 pojawiły się informacje, że Briana chwilowo zakazała Louisowi składać wizyty jego synowi, Freddiemu, twierdząc, że obecność dziewczyny Tomlinsona, Danielle, zakłóca jej relację z dzieckiem. W kwietniu 2016 reporter TMZ stwierdził, iż cała ta historia nie jest prawdziwa. Kuzynka Briany, Ashley, nieumyślnie potwierdziła napięcie panujące pomiędzy Brianą i Danielle, nazywając publiczny związek Tomlinsona i Campbell „brakiem szacunku”. Jednocześnie sprzedała swoją historię Now Magazine, gdzie wyznała, że cała jej rodzina „cierpi” z powodu Louisa.

Ostatnia aktualizacja: 25/07/2016

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.