Listopad 11 2012
Niall James Horan
niall
Post napisany przez: J&A

opzioni binarie le iene watch Niall James Horan (urodzony 13. września 1993 roku) – wokalista brytyjsko-irlandzkiego boysbandu, One Direction, w który aktualny skład wchodzi również Louis Tomlinson, Harry Styles oraz Liam Payne. Jest jedynym Irlandczykiem w zespole.

Tadalafil Oral Strips Online
Niall urodził się 13 września 1993 roku w małej miejscowości Mullingar, w hrabstwie Westmeath, Irlandia. Jest drugim synem Bobby’ego Horana i Maury Gallagher. Ma starszego o sześć lat brata, Grega. Rodzice Horana rozwiedli się, gdy ten miał zaledwie 5 lat. Z początku mieszkał wraz z bratem u mamy, potem jednak na zmianę: raz z mamą, raz z tatą. Po pewnym czasie zapadła w końcu decyzja, aby mały Niall pozostał pod opieką ojca, gdyż mieszkał on w mieście, gdzie Niall miał szkołę jak i wielu przyjaciół, co było dla nich wygodnym rozwiązaniem. Ojczym piosenkarza, Chris, pochodzi z Anglii; tam też mieszka cała jego rodzina. Niall uczęszczał do katolickiej szkoły średniej dla chłopców – Coláiste Mhuire w rodzinnym Mullingar. We wczesnych latach dużo czasu poświęcał sportom, mówi również, że nie miał zacięcia do nauki. Chociaż był inteligentny, w szkole interesowała go tylko dobra zabawa. Muzyką interesuje się od około 5-6 roku życia, wtedy zaczął też grać na flecie w szkole. Dwa lata później nauczycielka śpiewu stwierdziła, że Niall powinien spróbować swoich sił w miejskim chórze. Od początku był fanem zarówno brzmień popu, rocka jak i swingu. Na gitarze zaczął grać w wieku 12 lat. Rok później postanowił wziąć udział w szkolnym pokazie talentów, gdzie wystąpił z piosenką „The Man Who Can’t Be Moved” zespołu The Script. Mimo że był to wyłącznie pokaz, a nie konkurs to w miejscowej gazecie pojawił się obszerny artykuł o młodym wokaliście. Zmotywowało to Nialla, więc próbował również sił w małych konkursach lokalnych. W jednym z nich zaśpiewał „With You” Chrisa Browna [nagarnie tutaj] i… wygrał! W 2009 roku występował miedzy innymi jako support Lloyd Danielsa, który wziął udział w programie X Factor rok przed Horanem. Gdy Irlandczyk poinformował go, że pewnego dnia też ma zamiar wystartować, ten nie wydawał się być do tego przekonany. Kilka miesięcy przed rozpoczęciem 7. edycji brytyjskiego X-Factora, przyszły członek boysbandu wziął udział w lokalnym przedstawieniu „Stars In Their Eyes” z piosenką „I’m Yours”, co sprawiło, że ponownie został odnotowany w prasie. Potem 16-letniego Nialla czekał już tylko występ w programie X Factor…

http://poloclubmiddennederland.nl/umpires-test/feed/go Niall od zawsze lubił występować przed publicznością, czego najlepszym dowodem są wciąż dostępne w sieci filmiki. Dzięki nim możemy zobaczyć młodego Horana śpiewającego i tańczącego do „Beat Again” JLS na podwórku przed domem wśród swoich znajomych. Obejrzeć możemy także dwa nagrania, na których Niall wykonał utwory „One Time” oraz „Baby” (możemy tutaj zobaczyć również Liama) z repertuaru jego ówczesnego idola, Justina Biebera. Filmiki te najprawdopodobniej zostały nagrane podczas castingów/bootcampu programu X-Factor, co potwierdził jeden z uczestników, dodając to video, na którym przez parę sekund możemy zobaczyć tańczącego Nialla. Oprócz tego, na kanale mężczyzny możemy znaleźć krótki filmik, na którym widać Nialla, Harry’ego oraz Louisa podczas śpiewania piosenki Michaela Jacksona „Man In The Mirror” oraz „Valerie” Amy Winehouse.

http://gatehousegallery.co.uk/?myka=autopzionibinarie-opinioni-forum&9b3=4asee W 2010 roku szesnastoletni Niall udał się na casting do siódmej edycji brytyjskiego programu xFactor, które odbyły się w Dublinie. Horan wystąpił z piosenką „So sick” Ne Yo. Oceny jury nie były jednoznaczne; Louis Walsh od początku był „na tak”, jednakże Cheryl Cole i gość specjalny, Katy Perry, stwierdziły, że Niall jest za młody na program i powinien do niego dorosnąć. Simon Cowell był za przejściem chłopaka dalej, natomiast Cheryl powiedziała „nie”. Los Nialla leżał zatem w rękach Katy, która… przepuściła go do następnego etapu! Podczas castingów na bootcampie, Niall zaśpiewał „Champagne Supernova”; niestety, nie zakwalifikował się do kategorii. Wtedy, za sugestią Nicole Scherzinger, która gościła w programie, został przyłączony do zespołu składającego się już z czterech innych chłopców, którzy również nie zakwalifikowali się do swojej kategorii. Niall wraz z Harrym Stylesem, Zaynem Malikiem, Louisem Tomlinsonem i Liamem Paynem stworzyli nowy zespół – One Direction. Dzięki mentorowi (Simon Cowell) zajęli trzecie miejsce w programie. Mimo to zespół otrzymał propozycję podpisania kontraktu z Syco, który zaowocował pięcioma albumami wydanymi w latach 2011-2015.Pierwsze trzy miesiące przerwy One Direction (styczeń-marzec 2016) Niall poświęcił na podróże. Odwiedził takie miejsca jak Australię, Wietnam czy też Tajlandię – z tego okresu nie mamy praktycznie żadnych zdjęć, jedynie nieliczne fotografie z fanami. Po powrocie do domu, wokalista podzielił się z nami zdjęciami wykonanymi podczas wyjazdu. Na jego instagramie pojawiło się między innymi selfie z Maya Bay Beach, które zdobyło aż milion polubień w przeciągu zaledwie 24 godzin. W połowie czerwca Niall wybrał się także do Portugalii, gdzie był widziany z Celine Helene Vandycke, która jest prawdopodobnie obecną dziewczyną wokalisty.


http://rozenhout.nl/rozenhout-meubel-op-maat-utrecht/meubelmakers-utrecht-bedden.html Maya bay .

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Niall horan (@niallhoran)

http://www.ezvn.nl/?noledo=binaire-opties-radar&7f5=ec3 lutego 2016 roku ogłoszono, że Niall stworzy z managementem One Direction, Modest! Management, spółkę zarządzającą golfem. Firma nazywa się Modest!Golf i ma na celu zachęcić młodych ludzi do gry w golfa. 21 marca wokalista ogłosił, że wraz z golfistą, Justinem Rosem, zorganizuje imprezę charytatywną, która odbyła się 29 maja. Event okazał się być ogromnym sukcesem, zarabiając ponad 800,000 funtów, które zostały przekazane na badanie raka. W kwietniu 2016 Niall pojawił się wraz z Justinem Timberlakem i Justinem Rosem na Augusta Masters. Tego samego miesiąca, Rose dodał na swojego instagrama zdjęcie Nialla przy pianinie, informując fanów, że wokalista One Direction przygotowuje się do imprezy charytatywnej. 9 maja 2016 Soccer Aid poinformowało, że Niall został asystentem managera drużyny Rest Of The World na charytatywnym meczu, który odbył się 5 czerwca i wziął w nim udział również Louis Tomlinson. 17 i 18 maja Horan pojawił się na Irish Pro-Am, a 25 maja wziął udział w BMW PGA Championship. 27 lipca Niall oficjalnie otworzył Modest!Golf na Northern Ireland Open Pro-Am.

http://kalimaproductions.org/?djisdo=site-de-rencontre-guin%D0%93%C2%A9e&fb0=94
W dniu 4 lutego, wokalista oraz tekściarz, Shawn Mendes, zdradził, że Niall zaproponował mu wspólne napisanie piosenek. 20 maja kompozytor, Wayne Hector, wyznał, że wraz z Horanem napisali kilka utworów, zarówno dla niego samego jak i dla innych artystów. 21 maja na ASCAP zostało zarejestrowane parę nowych piosenek pod nazwiskiem Niallera, co wywołało nowe spekulacje na temat rozpoczęcia solowej kariery. 30 maja wokalistka oraz kompozytorka, Ruth-Anne Cunningham, zdradziła, że także stworzyła kilka piosenek z Niallem: „Jest świetnym i naprawdę bardzo utalentowanym tekściarzem. Napisaliśmy bardzo dobry kawałek, ale myślę, ze zrobimy kolejne. [One Direction] są świetnymi ludźmi. Mimo tego wszystkiego co przeszli, nadal są sobą. Jeśli Niall chciałby wydać solowy album, zdecydowanie napisałabym coś dla niego. Powinien wydać solową płytę.”. 31 maja tabloid „The Sun” przedstawiło nieoficjalne doniesienia, że Niall podpisał kontrakt z Syco jako solowy artysta i wyda swój pierwszy singiel w przyszłym roku. 10 czerwca w sieci ukazało się nagranie Nialla ze studia.Rodzice Nialla rozwiedli się, a jego mama, Maura, wyszła ponownie za mąż. Niall ma starszego brata, Grega, który często pisze na swoim Twitterze, że tęskni za chłopakiem i czuje się odseparowany od niego. Jego syn, Theo, jest bratankiem Nialla. Horan ma także osiem kuzynów, niektórzy mieszkają w Australii, gdzie wokalista często ich odwiedza. W październiku 2015 Niall wyznał, że aktualnie mieszka z jednym ze swoich kuzynów, Williem.
W 2012 roku Niall został otoczony na lotnisku przez fanów i nie mógł się wydostać na zewnątrz. Swoją frustrację wyraził poprzez nazwanie ich „shower of c**ts”. Wokalista jeszcze tego samego dnia przeprosił za to na swoim Twitterze, jednocześnie prosząc fanów, aby przestali go śledzić.


W 2015 roku jeden z tabloidów twierdził, że jest w posiadaniu zdjęć Nialla, na których wokalista zażywa narkotyki, jednakże okazało się to nieprawdą i w 2016 roku Horan został przeproszony za fałszywe oskarżenia.

Niall skomentował swój niezwykły talent do unikania skandalów (zwłaszcza jeśli porównamy go do pozostałych członków One Direction). Wyznał, że jest tak, ponieważ próbuje prowadzić normalne życie i w rezultacie nie jest osądzany przez społeczeństwo tak często jak reszta zespołu.

Ostatnia aktualizacja: 07/08/2016

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.