Wrzesień 29 2016
Niall w wywiadzie dla iHeart Radio
ikonawpisu
Post napisany przez: Ally

http://hautplantade.com/?pemeb=opzioni-binarie-60-secondi-opinioni&116=9e Dzisiejszy dzień jest bardzo ważny w karierze Nialla. Od samego rana wokalista One Direction udziela piattaforma opzioni binarie demo licznych, głównie telefonicznych wywiadów – w końcu każdy chciałby mieć możliwość porozmawiania z Niallem http://www.segway.fi/?kastoto=bin%C3%A4re-option-lernen&c8b=6c tuż po wypuszczeniu pierwszego solowego utworu. Pierwszym dziennikarzem, któremu udało się dodzwonić do Nialla był Maxwell z iHeart Radio. Niall opowiedział mu o tym jak się czuł nagrywając video do „This Town” w studiu Capitol Records, jak udało mu się zachować w sekrecie wydanie singla przez tak długi czas, jak się czuje mogąc robić co tylko zechce podczas przerwy oraz jaki fragment tekstu „This Town” sprawia, że Niall się uśmiecha. Pod koniec wywiadu padło najważniejsze dla wszystkich fanów One Direction pytanie: here czy Niall chciałby jeszcze wystąpić z 1D? Poniżej możecie przeczytać tłumaczenia najważniejszych fragmentów oraz odsłuchać zapis całego wywiadu.

go Musisz pamiętać, że to miał być dla nas tylko rok przerwy. Na początku roku sporo podróżowałem, jednak dobrze było powrócić też do studia i zacząć pisać piosenki, ponieważ mogłem to zrobić i tego właśnie chciałem. To nie miało być nic konkretnego, najpierw napisałem kilka pierwszych piosenek i dopiero wtedy pomyślałem „wow, może jednak mógłbym coś z tym zrobić?”. Chodziłem kilka razy w tygodniu do studia i odkryłem, że to mi wystarcza, nie miałem długich sesji nagraniowych. Udało mi się ukryć fakt, że nad czymś pracuję głównie dlatego, że w między czasie robiłem też wiele innych rzeczy, takich jak oglądanie sportu w telewizji czy uczęszczanie na różnego rodzaju imprezy publiczne. Prawdopodobnie to wyglądało tak jakbym był wszędzie na raz i tak właśnie było w rzeczywistości, zwłaszcza przez ostatnie pięć lat.

binary options buddy manual pdf

http://hickscountry.com/media/hicks-for-web-2048-px-wide/feed/ Uważam, że fragment przed refrenem jest całkiem niezły i wiele osób może się z nim utożsamiać, ma w sobie coś przyjemnie beztroskiego. Myślę jeszcze, że główne znaczenie piosenki zawarte w słowach „Everything comes back to you” jest dobre. Każdy kto słyszał piosenkę przed oficjalną premierą, nucił potem ten fragment. Podejrzewam, że właśnie tę linijkę wszyscy będą mi teraz śpiewać, to takie nowe „That’s what makes you beautiful” [śmiech].

http://careermastery.net.au/?pero=tastylia-tadalafil-oral-strips-without-prescription

follow site Przed One Direction jeszcze wiele tras koncertowych, mogę wam to zagwarantować. […] Tak, tak, z pewnością zagramy razem jeszcze nieraz, taki jest fakt.

see

Dodaj komentarz

segnali forex gratis in tempo reale Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

http://www.transportbudapesta.ro/?kdls=tassazione-sulle-opzioni-binarie&bdb=0a

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.