Sierpień 23 2015
Midnight Memories
Post napisany przez: J&A

Best Song Ever

beställa xenical Data wydania: 22 luty 2013
Gatunek: Pop
Czas trwania: 3:22
Wytwórnia: Syco Music, Columbia Records

http://iviti.co.uk/?vera=quanto-e-vero-che-siguadagna-con-trading-binari&557=7d quanto e vero che siguadagna con trading binari

go here „Best Song Ever” to debiutancki singiel z trzeciego albumu chłopaków, który również promuje ich pierwszy film „This Is Us”. Piosenka została wydana 22 lipca 2013 roku przez Syco Music i Columbia Records, a już wtedy mogliśmy przesłuchać piosenkę wraz z teledyskiem, który przyniósł wiele kontrowersji przez oskarżenie o splagiatowanie intra Best Song Ever ze słynnej piosenki zespołu The Who „Baba O’Riley”, jednak członek The Who – Pete’a Townshend powiedział, że to mu nie przeszkadza dzięki czemu sprawa ucichła. Utwór napisany jest przez Eda Drewetta, Wayne Hectora, Johna Ryana i Julian Brunetty. Stowarzyszenie Australian Recording Industry Association (ARIA) jak i Recording Industry Association of America (RIAA) przyznało singlowi platynowy status ze sprzedażą 70 tysięcy kopii (w Australii) i miliona (w USA).

go here

Story Of My Life

http://tenletter.co.uk/tag/ukmusic/feed/ Data wydania: 25 październik 2013
Gatunek: Folk-pop
Czas trwania: 4:05
Wytwórnia: Syco Music, Columbia Records

http://www.waggawoof.com/?miooa=top-options-brokers&9d6=5c

trade online Singiel został wydany 25 października 2013 roku przez Syco Music i Columbia Records jako drugi singiel promujący album „Midnight Memories”. Utwór pisali wszyscy członkowie zespołu z pomocą Jamiego Scotta, Johna Ryana i Julian Bunetta. Jest to piosenka folk-popowa z elementami rocka. Została ona porównana do twórczości Eda Sheerana, Coldplaya i Mumford & Sons. „Story Of My Life” debiutowało w pierwszej dziesiątce list w takich krajach jak Australia, Dania, Irlandia, Nowa Zelandia,Polska, Wielka Brytania czy Stany Zjednoczone, w których utwór pokrył się 3 razy platynowym statusem dzięki 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy.

cos è il trading forex

Midnight Memories

usare opzioni binarie Data wydania: 9 marzec 2014
Gatunek: Rock, Power Pop
Czas trwania: 2:56
Wytwórnia: Syco Music, Columbia Records

http://logansquarebeerfestival.com/logan-square-beer-festival/embed/ Jest to tytułowa piosenka z trzeciego albumu boysbandu. Została napisana przez Johna Ryan, Juliana Bunetta, Jamie Scotta, Louisa Tomlinsona i Liama Payne, a wydana została przez Columbia Records i Syco Music 20 listopada 2013 roku, czyli 5 dni przed premierą albumu „Midnight Memories”. Piosenka jak poprzednicy ustawiała się wysoko na listach. W Polsce zadebiutowała na 16 miejscu listy Polish Airplay Top 20, jednak większy sukces odniosła w krajach wymienionych w powyższych singlach czyli np. Danii i Stanach Zjednoczonych. Niestety tym razem singiel One Direction nie uzyskał wyróżnienia platynowym lub złotym statusem.


You & I

Buy Tadalafil Oral Strips USA Data wydania: 15 kwiecień 2014
Gatunek: Rock
Czas trwania: 3:59
Wytwórnia: Syco Music, Columbia Records

follow url „You & I” to czwarty i jednocześnie ostatni singiel z płyty „Midnight  Memories”, który został napisany przez Juliana Bunetta, Jamiego Scotta i Johna Ryana, są oni również kompozytorami tego utworu, który został wydany przez Syco Music i Columbia Records 15 kwietnia 2014 roku, a w Europie nieco później – 23 maja. Jest to kolejna ballada boysbandu, która spodobała się krytyką mówiącym, że utwór jest filmowy, elegancki i bardziej dorosły. Singiel zadebiutował na 68 miejscu listy Billboard Hot 100. Utwór jak poprzednik nie pokrył się platyną ani złotem.

"Made In The A.M." to piąty studyjny album brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction - pierwszy wydany po odejściu Zayna Malika z boysdbandu. Premiera płyty odbyła się 13. listopada 2015 roku i zadebiutowała na #1 miejscu w Wielkiej Brytanii. Do tej pory sprzedano ponad 1,461,000 kopii na całym świecie. Standardowa wersja krążka zawiera 13 utworów. Wydanie Deluxe zostało rozszerzone o 4 dodatkowe piosenki: "Temporary Fix", "Walking In The Wind", "Wolves" oraz "A.M.". Album promowany jest przez single "Drag Me Down", "Perfect" i "History".
"Drag Me Down" to pierwszy singiel z piątej płyty chłopaków, wydany na iTunes oraz Spotify 31. lipca 2015 roku. Początkowo premiera piosenki była zaplanowana na 7. sierpnia, jednak zespół zdecydował się niespodziewanie wypuścić kawałek tydzień wcześniej. Pomimo braku jakiejkolwiek zapowiedzi, piosenka w przeciągu 30. minut znalazła się na #1 miejscu na iTunes w aż 90. krajach na całym świecie, tym samym bijąc wszystkie rekordy sprzedaży!

Teledysk, który swoją premierę miał 20. sierpnia 2015 roku został wyreżyserowany przez Bena i Gabe'a Turnerów. Cała akcja toczy się w siedzibie Nasa w Houston, Teksas - One Direction są pierwszymi artystami w historii, którzy otrzymali pozwolenie na nagrywki w tym miejscu! video pobiło rekord miliona "łapek w górę" w 24 godziny, który wcześniej należał do "Bad Blood" Taylor Swift.
"Perfect" to trzeci utwór na trackliście "Made In The A.M.". 9. października 2015 roku zostało ogłoszone, że właśnie ta piosenka jest drugim singlem promującym płytę, a jego premiera odbędzie się 16. października w BBC Radio 1 Breakfast. Pięć dni później, 21. października, na Spotify ukazała się specjalna edycja "Perfect EP", na której znalazły się ekskluzywne materiały, takie jak "Perfect (Stripped)", "Perfect (Mamota Remix), "Perfect (Big Payno Remix) oraz dodatkowa pisoenka, którą znajdziemy tylko i wyłącznie na tej epce - "Home".

Premiera teledysku do "Perfect" miała miejsce 20. października 2015 roku na VEVO, po tym jak screencapsy z wideoklipu wyciekły do sieci parę godzin wcześniej. Został on wyreżyserowany przez Sophie Muller, a zdjęcia wykonano w The International Hotel w Nowym Jorku.

Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Drag Me Down
Kup wersję fizyczną Obejrzyj zdjęcia w galerii Przejdź do działu Perfect
Podczas wywiadu na The London Session, Harry wyznał, iż od początku chciał, aby w piosence "Olivia" było więcej trąbek, jedank producent i tekściarz One Direction, Julian Bunetta, długo nie przystawał na jego propozycję. Dopiero po tym wywiadzie opublikował alternatywną wersję utworu, wzbogaconą o dodatkowe instrumenty dęte.
Zapytani o swoje faworyty z pierwszego albumu bez udziału Zayna, chłopcy nie byli jednogłośni w odpowiedziach. Ulubieńcem Harry’ego jest niezaprzeczalnie „Infinity”, które skradło i nasze serca. „Love You Goodbye” napisana m.in. przez Louisa to jedna z jego ulubionych, ale i najsmutniejszych piosenek na płycie. Skoczne „Never Enough” okazuje się być ulubionym kawałkiem nie tylko Nialla. Ten sam przyszedł do głowy Liamowi, który to jako drugi z kolei ukochany utwór podał piosenkę „Olivia”.
W ramach promocji "Made In The A.M." chłopcy udali się do Meksyku, gdzie 25. listopada odbyła się konferencja prasowa. Zespół opowiedział reporterom o procesie powstawania albumu – Liam mówił o żarcie, jaki wywinęli Niallowi, gdy obwinęli mu cały samochód papierem toaletowym, zdradził również, że „I Want To Write You a Song” nagrywali o 4:00 rano, przez co głos Louisa jest lekko zachrypnięty, a Harry przyznał, iż „Perfect” jest najbardziej popową piosenką na płycie.
Początkowo trzecim utowrem promującym piąty album zespołu miała być piosenka "Infinity", co spotkało się z ogólnym niezadowoleniem fanów. Mimo że teledysk najprawdopodobniej już powstał, chłopcy oraz ich management, chcąc zadowolić fanów, postanowili zmienić swoją decyzję i ostatecznie nowym singlem zostało "History", o czym poinformował nas Liam 26. listopada na swoim Twitterze.
Nie tylko single One Direction odnoszą sukcesy! "Home" to piosenka, która, choć wydana jedynie na EP-ce "Perfect", zdecydowanie skradła serca większości fanów One Direction. Dzięki ich inicjatywie, powstał projekt mający na celu promocję utworu, a w lipcu 2016 "Home" zgarnęło nagrodę Teen Choice Awards 2016 - Choice Song: Group Music.